Customer service representative

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je leadrem v sektoru výživy zvířat, hledáme vhodného kandidáta na pozici Customer service representative.

Náplň práce:

  • odpovídá za činnosti zahrnující příjem a zpracování objednávek (zadávání objednávek do systému firmy)

  • administrativa spojená s chodem daného oddělení
  • podílí se na zajištění dodávek do zahraničí
  • řešení exportních dodávek se zákazníky (řešení jejich dotazů, podpora prodeje)
  • spolupracuje s ostatními kolegy napříč celou firmou
  • aktualizuje data v příslušných systémech (CRM)
  • hledá nápady na optimalizaci procesů a pracovních postupů

Hledáme:

  • týmového hráče s vysokými komunikačními dovednostmi
  • schopností pracovat samostatně
  • se zkušeností z mezinárodního prostředí výhodou
  • spolehlivého člověka s přátelských duchem a pozitivním přístupem

Požadavky na kvalifikaci:

  • min. ukončené střední vzdělání
  • plynulá angličtina nutností
  • zkušenosti v podobné roli (call-centrum, centrum sdílených služeb, apod.)
  • znalostí MS Office (Excel, Word) a dalších interních systémů (SAP nebo podobné) výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dlouhodobou spolupráci v živé, mezinárodní organizaci, pyšnící se zajímavou historií a nabízející příležitosti učit se a růst
  • velká příležitost pro kariérní posun a rozvoj uvnitř organizace
  • roční odměny dle hospodářských výsledků firmy
  • příspěvek na stravování
  • podpora vzdělávání (jazykové a další odborné kurzy)
  • flexibilní pracovní doba / práce z domu
  • příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • notebook / smart-phone / firemní tarify
  • slevy na firemní produkty
  • pracovní týden: pondělí – pátek
  • lokalita: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2