Senior účetní - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která má kořeny ve Švýcarsku a má přední postavení mezi výtahářskými firmami nejen v dodávkách nových výtahů a eskalátorů hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior účetní - Praha.

Co by bylo Vaším úkolem?

  • Vedení a účtování majetku společnosti
  • Správa a odsouhlasení leasingového účetnictví
  • Účetní zápisy do hlavní knihy (časové rozlišení, opravné položky, rozúčtování, hromadné účetní zápisy, apod.)
  • Účtování mezd (mzdy, srážky, předpisy pohledávek, pojištění)
  • Pravidelné kontroly a korekce hlavní knihy, příprava výstupů pro manažery
  • Účtování měsíčních závěrkových operací, sestavení závěrkových reportů
  • Příprava měsíčních přiznání k DPH, souhrnného a kontrolního hlášení
  • Další daňové výpočty (daňové odpisy, silniční daň, apod.)
  • Příprava statistických výkazů (měsíční, čtvrtletní, pololetní, roční)
  • Příprava a kontrola čerpání budgetu investic
  • Spolupráce na skupinových projektech

Co od Vás očekáváme?

  • Odpovídající znalost účtování, účetních a daňových předpisů (daň z příjmů, DPH)
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Bc., resp. VŠ vzdělání, praxe v auditu výhodou
  • Znalost MS Office (Word, Excel), práce s funkcemi, kontingenčními tabulkami
  • Zkušenosti se SAP výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Předpokládaný nástup od 1.8.2021

Co nabízíme my?

  • Zázemí prosperující mezinárodní firmy s jistotou a stabilitou
  • Možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Notebook, telefon
  • 5 dní osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • Benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • Benefitní cafetérii
  • Místo pracoviště: Praha 5 - Jinonice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis