Obchodník/ce - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, start-upovou SW společnost vyvíjející platformu, která digitalizuje oběh a archivaci dokumentů ve firmě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník/ce - Praha.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a navazování spolupráce
  • Prodej SaaS řešení v oblasti digitalizace novým i stávajícím obchodním partnerům
  • Péče o klienty, aby se cítili jako v bavlnce
  • Rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů
  • Zpracování dennodenní agendy klientů do CRM systému
  • Dělit se o zpětnou vazbu z trhu s produktovým týmem
  • Plnit svůj individuální i týmový plán (protože bonusy chce dostávat každý)

Požadavky:

  • Min. 2 roky obchodních zkušeností (ideálně obchodní pozice v oblasti digitalizace)
  • Nebát se zvednout telefon, zavolat klientovi a domluvit se (snad už) na osobní nebo online schůzce
  • Umět pracovat samostatně i jako týmový hráč
  • Upřednostňovat dlouhodobé vztahy nejen s námi, ale i s klienty
  • Motivují tě výsledky a máš pořádný tah na branku
  • Máš výborné komunikační schopnosti a umíš jednat jak s firmou, která má obrat stovky milionů korun i s podnikatelem, který rozjíždí svůj business
  • Umíš vystupovat profesionálně a reprezentativně
  • Nadšení pro obchod a prozákaznický přístup
  • Nevnímáš problém jako překážku, ale jako výzvu
  • Do všeho se pouštíš na 100 % a umíš dotahovat věci do konce
  • Zajímá Tě práce s daty, oblast AI a i nové technologie
  • Komunikace v angličtině pro tebe není problém
  • Preferuješ spolupráci na IČO

Nabízíme:

  • Inspirativní prostředí - jedinečná příležitost pracovat se skvělými lidmi z různých odvětví, od kterých se můžeš naučit něco nového
  • Pěkné světlé kanceláře v Karlíně, v dostupnosti vkusných kaváren a restaurací pro meetingy s partnery nebo obědy s kolegy
  • Podpora zdravého životního stylu – nabízíme multisportku, flexibilní pracovní dobu, kvalitní kávu a společné týmové akce
  • Auto, notebook, mobil
  • Neformální atmosféra – všichni si tykáme
  • Tvoje kvality náležitě oceníme
  • Můžeš získat i podíl ve firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup ihned nebo dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis