Projektová manažerka / projektový manažer JUNIOR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let, hledáme nového kolegu na pozici Projektová manažerka / projektový manažer JUNIOR.

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy. Do dynamického týmu našich projektových manažerů hledáme vhodného kandidáta, který má ochotu vzdělávat se v oboru, je proaktivní a flexibilní.

Popis pozice:

  • spolupráce se Senior manažerem na projektech
  • administrativní a technická podpora Senior manažera
  • zpracovávání zadávací a technické dokumentace (v angličtině nebo němčině)
  • tvorba cenových nabídek
  • kooperace napříč odděleními, především projektanti, výroba, vývoj
  • služební cesty za zahraničními klienty
  • účast na jednáních s klienty a dodavateli (v některém z jazyků: angličtina, němčina, francouzština)
  • spolupodílení se na tvorbě tendrových nabídek / dokumentace pro převážně zahraniční klienty
  • zpracování písemných reportů o stavu prací na projektech
  • práce s interními softwarovými systémy (Helios Green, nástroje PM)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (elektro výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (další cizí jazyk výhodou)
  • ochota vzdělávat se v oboru
  • dovednost týmové spolupráce
  • ochota cestovat
  • znalost práce na PC
  • flexibilita
  • komunikační a argumentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • tah na branku, proaktivita
  • schopnost řešit problémy

Nabízíme:

  • zaškolení
  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat v souladu s výsledky celé společnosti
  • cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou silnou a pevnou součástí naší firemní sociální politiky
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Kobylisy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Kafetérie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.