Projektová manažerka / projektový manažer JUNIOR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let, hledáme nového kolegu na pozici Projektová manažerka / projektový manažer JUNIOR.

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy. Do dynamického týmu našich projektových manažerů hledáme vhodného kandidáta, který má ochotu vzdělávat se v oboru, je proaktivní a flexibilní.

Popis pozice:

  • spolupráce se Senior manažerem na projektech
  • administrativní a technická podpora Senior manažera
  • zpracovávání zadávací a technické dokumentace (v angličtině nebo němčině)
  • tvorba cenových nabídek
  • kooperace napříč odděleními, především projektanti, výroba, vývoj
  • služební cesty za zahraničními klienty
  • účast na jednáních s klienty a dodavateli (v některém z jazyků: angličtina, němčina, francouzština)
  • spolupodílení se na tvorbě tendrových nabídek / dokumentace pro převážně zahraniční klienty
  • zpracování písemných reportů o stavu prací na projektech
  • práce s interními softwarovými systémy (Helios Green, nástroje PM)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (elektro výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (další cizí jazyk výhodou)
  • ochota vzdělávat se v oboru
  • dovednost týmové spolupráce
  • ochota cestovat
  • znalost práce na PC
  • flexibilita
  • komunikační a argumentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • tah na branku, proaktivita
  • schopnost řešit problémy

Nabízíme:

  • zaškolení
  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat v souladu s výsledky celé společnosti
  • cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou silnou a pevnou součástí naší firemní sociální politiky
  • místo výkonu práce: Praha 8 – Kobylisy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Kafetérie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis