Interní podpora prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem nerezové oceli a zaměstnává na celém světě více než 9 000 lidí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Interní podpora prodeje.

Co by vás mělo bavit:

  • Obchodní zákaznický servis (nabídková agenda, registrace objednávek, expedice, administrace reklamací)
  • E-Business – aktualizace cen, řízení kontraktů a klientských účtů na E-platformě (e-shop, EDI)
  • Denní víceúrovňová komunikace – výrobní závody, servisní střediska, lokální tým
  • Aktivní spolupráce a podpora kolegů v hledání nových prodejních příležitostí
  • Pravidelný kontakt se zákazníky
  • Kontrola a sledování pohledávek

Koho potřebujeme do týmu:

  • Nemusíte mít zrovna VŠ, abyste nás přesvědčil/a, že zvládnete být bystrý/á a rychlý/á
  • V obchodě se cítíte jako ryba ve vodě, nezaleknete se překážek
  • Dokážete ovlivňovat ostatní, být kreativní a inovativní vám není cizí
  • Práce vám jde rychle od ruky a hned se rád/a pouštíte do další
  • Angličtina pro vás není „španělská“ vesnice a neváháte ji kdykoliv bez ostychu použít … a když by k tomu byla ještě francouzština bylo by to „magnifique“ !
  • S počítačovými programy a sociálními sítěmi (např. MS Office, SAP) se přátelíte už dlouho
  • Do SAPu vás naši kolegové moc rádi zasvětí, nicméně jeho znalost je obrovskou výhodou
  • Domluvíte se s každým a pro nalezení řešení uděláte maximum
  • Když něco neumíte, rádi se to co nejdříve naučíte; rychle se měnící externí prostředí je pro vás příležitostí ke změně stylu práce
  • Ze slova stres nemáte stres, klient pro vás není protivník, ale někdo, kdo od vás potřebujete perfektní servis a váš elán

Co od nás můžete čekat:

  • Najdete u nás zázemí stabilní a ve svém oboru úspěšné mezinárodní společnosti
  • Budeme Vám chtít předat naše nejlepší zkušenosti a dovednosti; když ukážete, že máte skvělé výsledky a budete chtít jít dál, určitě Vám otevřeme další dveře
  • Není nás na pobočce moc, ale umíme zabrat a udělat výsledek jako mnohem větší tým
  • Za dobře odvedenou práci si u nás vyděláte férovou mzdu
  • Na přilepšenou od nás dostanete 5 týdnů dovolené, stravenky, multisport kartu, a když budou skvělé výsledky tak i podíl na ročním bonusu
  • Nejsme továrna, takže nelpíme na pevné pracovní docházce od osmi do pěti
  • Místo výkonu práce Praha 2 - Vinohrady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis