Specialista pro vývoj informačních systémů a řízení dat

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední logistickou společnost v oblasti železniční nákladní dopravy, která nabízí komplexní end-to-end logistická řešení nejen v Evropě, ale i v daleké Asii, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialisty pro vývoj informačních systému a řízení provozních dat.

Vaše náplň práce:

  • nastavení a řízení klíčových procesů, včetně jejich optimalizace (CIP) a vývoje metodik a pracovních postupů
  • tvorba interní dokumentace a pracovních pokynů
  • odborná spolupráce na IT projektech v rámci koncernu a zajištění jednotlivých úkolů na lokální úrovní ve spolupráci s dalšími kolegy
  • kontrola kvality a funkčnosti dodaného SW
  • tvorba a zadávání požadavků pro externí a interní dodavatele SW, a to na základě zpětné vazby od IT testera či koncových uživatelů
  • koordinace bezpečnostních opatření a zajišťování dodržování koncernových pravidel a směrnic ISO (security management)
  • participace na zavádění komplexních změn do provozu

Očekáváme:

  • velmi dobrý time management, odolnost vůči stresu, organizační a komunikační dovednosti, schopnost prioritizace a sebeřízení
  • znalost češtiny, angličtiny nebo němčiny, umožňující komunikaci na denní bázi (ústní a písemná)
  • obecná znalost různých metodik projektového řízení (např. Prince2, agile, SCRUM, kanban)
  • zkušenost s železničním provozem nebo velký zájem o tuto problematiku
  • zájem o IT a dobrý rozhled v oboru
  • znalost ITIL a programu Jira budou velkou výhodou
  • základní znalostí z oblasti testování SW
  • základní orientace v tvorbě skriptů pro tvorbu reportů z databází výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • práce na klasickou smlouvu, případně možnost i na externí spolupráci (IČO)
  • práce na full-time, možnost i zkráceného úvazku
  • momentálně spolupráce na dobu určitou – cca 1,5 roku (zástup za rodičovskou dovolenou), vzhledem k rostoucímu tlaku na digitalizaci a množství rozjetých IT projektů (na lokální a koncernové bázi), je velmi pravděpodobné, že se stanete trvalou součástí týmu
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova v dohodnutém rozsahu, možnost i remote (s občasnou návštěvou kanceláře – cca 1x/měsíc)
  • 5 týdnů dovolené
  • roční IN-Karta 50, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity formou sportovních poukázek nebo karty MultiSport, příspěvek na jazykové vzdělávání, přístup k on-line vzdělávací platformě Seduo.cz
  • kancelář na Praze 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.