HR Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výzkumem a vývojem, produkcí, prodejem a službami v rámci tabákových výrobků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Specialist.

Vaše náplň práce:

  • nábor a adaptace nových zaměstnanců
  • administrativní podpora spojená s personální agendou a vyřízením potřebných dokumentů
  • navrhování a optimalizace HR procesů
  • komunikace s manažery jednotlivých týmů, se spolupracujícími personálními agenturami
  • komunikace s právním a účetním oddělením
  • plánování teambuildingů
  • pravidelný reporting přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 1-2 roky zkušeností v HR oblasti
  • angličtinu na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace s centrálou z Číny), čínština velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • nadšení pro práci s lidmi
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost práce na HPP, příp. IČO
  • plat 35 – 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • příležitost pro další profesní růst a možnost seberealizace – vzdělávání podporované společností (kurzy cizích jazyků, školení týkající se oboru)
  • možnost služebních cest/stáží do Číny (centrály), případně na pobočkách v rámci Asie a Evropy
  • možnost práce na home-office
  • individuální přístup
  • slevy na firemní produkty
  • notebook, firemní tarif a číslo
  • moderní kanceláře: Praha 8 (dobrá dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Notebook
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4096283  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc