Samostatná/ý účetní - vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující komplexní účetní a daňový servis pro podnikatele a obchodní společnosti, hledáme pozici Samostatná/ý účetní.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví právnických osob včetně zpracování roční účetní závěrky
  • Kontakt s klienty, měsíční reporty, samostatné řízení zakázek
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oblasti účetnictví - výhodou
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost práce s PC - MS Office, účetní programy
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Samostatnou zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování, připojištění, sport, školení v oboru
  • Spolupráci se zkušenými pracovníky v oboru
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Možný nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.