Vedoucí fakturačního oddělení / účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších importérů a dodavatelů náhradních dílů a příslušenství pro mobilní telefony na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí fakturačního oddělení / účetní.

Náplň práce:

  • vedení menšího týmu fakturantek
  • zajištění zpracování účetní agendy
  • odpovědnost za překup zboží od našich zahraničních dodavatelů
  • rozúčtování vícenákladů při nákupu zboží
  • párování plateb
  • pravidelná komunikace s bankou
  • závěrkové měsíční operace
  • controlling a reporting
  • denní komunikace s oddělením obchodu, skladu a logistikou

Požadavky:

  • nadhled a schopnost přemýšlet o věcech strategicky a flexibilně
  • ochotu podílet se na vylepšení procesů
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • předchozí praxi na podobné pozici
  • výbornou znalost účetní agendy
  • běžnou orientaci v daňové legislativě
  • velkou výhodou je znalost účetního systému Pohoda nebo ABRA GEN
  • znalost AJ na úrovní B1, schopnost e-mailové komunikace v AJ
  • zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • obecná znalost aplikací MS Office, MS Excel na lehce pokročilé úrovni

Nabídka:

  • velmi různorodou práci, ve které se nikdy nebudete nudit a mnoho se naučíte
  • přátelský, nekonfliktní tým a velkou míru autonomie (a odpovědnosti)
  • důležité slovo ve firmě a možnost ovlivnit její procesy
  • prostředí rodinného typu s korporátními ambicemi
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • neomezenou konzumaci kávy na pracovišti
  • samozřejmostí je i mzda se kterou budete spokojení
  • dotovaná multisport karta, stravenky, teambuildingy, školení
  • možnosti nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Praha 15 - Hostivař

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

POHODA - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
ABRA Gen - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.