Vedoucí lisovny plastů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - moderní, ryze česká nástrojárna s tradicí nástrojařské výroby od roku 1927, zaměřující se především na vývoj, konstrukci a výrobu vstřikovacích forem na lisování dílů pro automobilový a obalový průmysl, hledáme Vedoucího lisovny plastů.

Náplň práce:

  • Řízení, kontrola a koordinace kapacit výrobních zařízení střediska
  • Řízení, kontrola a koordinace lidských zdrojů střediska
  • Kontrola plnění úkolů a cílů střediska, vyhodnocení a přijímání nápravných opatření
  • Přijímání opatření pro zvýšení produktivity a dodávkové věrnosti, pro zvyšování jakosti a snižování nekvality
  • Vytváření plánu výroby s ohledem na úroveň nejkratšího fixovaného období
  • Podílení se na tvorbě dlouhodobého a střednědobého plánu výroby
  • Podílení se na schvalovacím řízení při hodnocení zavádění nových projektů z hlediska kapacit
  • Zpracování měsíční závěrky a vyhotovení podkladů pro vypracování manažerského reportu

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru, nebo minimálně 5 roků praxe v oboru vstřikování plastů na vedoucích pozicích
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Spolehlivost, důslednost, časová flexibilita a smysl pro týmovou práci
  • Zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • Analytické myšlení, strukturovaný a systémový způsob jednání

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Odměny za pracovní i životní výročí
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní přístup
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2