Telco servisní technik - Praha západ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá kompletním servisem v oblasti slaboproudu, datových sítí a fotovoltaických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Telco servisní technik – Praha západ.

Náplň práce:

  • Údržba a oprava vysílačů
  • Sekání trávy u vysílače, kabeláž, drobné stavební opravy
  • Práce ve výškách
  • Práce v terénu – ticketový systém s termíny realizace s vlastním plánováním tras
  • Do kanceláře přijedete pouze na koordinační schůzky případně pro materiál
  • Držení pohotovosti 24/7 po dobu týdne

Požadavky:

  • Hledáme samostatného technika s vlastním vybavením (automobil, vybavení pro práci ve výškách, mobil, notebook, běžné nářadí pro práci v dílně a na zahradě, elektrikářské nářadí)
  • Půjčují agregáty – elektrocentrály, Söll jezdec pro práci ve výškách, pohotovostní telefon
  • Menší skladovací prostory 15 - 20m2 s dostatečným zabezpečením
  • Výbornou fyzickou zdatnost
  • Vyhláška 50, § 6
  • ŘP skup. B, výhodou skup. E (velký vozík)
  • Znalost práce na PC – Outlook, Word, Excel, různé webové aplikace

Nabídka:

  • Práce na IČO
  • Velmi dobré finanční ohodnocení - odměna je stanovena úkolovým ceníkem (doprava a další náklady jdou za Vámi)
  • Možnost paušálu na pohotovost (paušál je podmíněn min. měsíčním výkonem)
  • Nástup možný ihned
  • Kancelář společnosti: Praha 9
  • Místo výkonu práce: Praha - západ (od Mělníka přes Prahu 5, 6 po Příbram)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.