Elektromontér - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Část firmy se zabývá montážemi trakčního vedení, vyhříváním výhybek a dalšími montážemi speciálních elektro zařízení pro železnici a MHD v Čechách i ve světě. Do týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromontér:

Firma získala stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřuje, a proto průběžně hledáme do kolektivu nové členy.

Na stavbách se pracuje ve větších či menších skupinách. Je to práce zajímavá a různorodá, nabízející profesní růst. Zařazení zaměstnance do skupiny pracující více v Čechách či více v zahraničí, záleží na vzájemné dohodě.

Pracuje se na tzv. dekády (10 dnů na montáži, poté 4 dny doma). Pracuje se i v noci.

Tato pozice je vhodná i pro absolventy

Požadujeme:

  • dokončené SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  • manuální zručnost
  • časová flexibilita
  • ochota pracovat přesčas
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • místo výkonu práce: Praha 8 - Kobylisy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
13. plat

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

0

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2