Obchodní zástupce/konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mělník
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu v oblasti BOZP a PO, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Obchodní zástupce/konzultant.

Náplň práce:

  • Obchodní rozvoj v Mělníku a blízkém okolí
  • Prodej zákonné služby formou balíčků BOZP a PO, tuto službu potřebuje ze zákona každý podnikatel, firma, úřad nebo škola
  • Aktivní komunikace s potenciálními klienty
  • Schůzky jsou předem domlouvány naší telefonistkou, obchodníci tak nejezdí na studené kontakty
  • Osobní prezentace

Požadujeme:

  • Vzdělání: základní
  • Samostatný a motivovaný člověk
  • Praxe: (na pozici, nebo v oboru) v oblasti obchodu vítána, není podmínkou
  • Orientace na výsledek, komunikace se zákazníky, time-management, smysl pro obchod, proaktivní přístup, ochota se učit a zlepšovat
  • Schopnost vysokého pracovního nasazení
  • Schopnost pracovat na PC (MS Office, CRM)
  • ŘP B + vlastní automobil
  • Živnostenský list – obchod/prodej

Nabízíme:

  • Jednoduchý produkt. Není třeba odborná znalost problematiky BOZP a PO (odbornou práci dělají certifikovaní technici). Produkt vyžadovaný zákonem.
  • Práci na IČO s fixní mzdou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Velký obchodní potenciál. Cca 40-50 procent firem a podnikatelů nemá řešeno vůbec, nebo nedostatečně
  • Zaučení a podpora zkušeného obchodníka
  • Možnost kariérního postupu
  • Možnost auta a wellness víkendů při dosažení výsledků
  • Žádná storna, provize z uzavřených obchodů se nevrací
  • Lokalita práce: okres Mělník

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.