.Net Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost s 25 letou působností, zaměřující se na vývoj systémů především ekonomického charakteru, hledáme vhodného kandidáta na pozici .NET Developer.

Koho hledáme:

Vývojáře, a to i juniorní, kteří se orientují v návrhu aplikace, jsou komunikativní a zvyklí pracovat v týmu.

Co bude náplní Vaší práce:

Jako .NET Developer budete spolupracovat na návrhu a vývoji projektu ekonomického systému. Systém je vyvíjen za použití technologií .NET 5/C#, WebAPI, OData, WPF/XAML, Blazor, EF5, SignalR, Docker, MS SQL/Oracle s agilním řízením projektu Azure/SCRUMBAN.

Jaké jsou Vaše předpoklady:

  • analytické myšlení
  • komunikační schopnosti
  • ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • znalost Aj na úrovni čtení technické dokumentace
  • výhodou je orientace v účetních systémech
  • pro back-end pozici:
  • .NET/C#
  • WebAPI
  • SQL/EF/LINQ
  • pro front-end pozici:
  • .NET/C#
  • WPF/XAML

Nabídka pro Vás:

  • práce na zajímavém dlouhodobém projektu s využitím moderních technologií
  • podíl na návrhu aplikace
  • agilní metoda vedení projektu v rámci menšího týmu
  • podpora dalšího vzdělávání
  • pracoviště v centruPrahy
  • neformální firemní kultura
  • firemní benefity (homeoffice, stravenky, penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené…)
  • zázemí a podpora stabilní a prosperující společnosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Možnost občasné práce z domova
Práce převážně z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.