Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ekonomicky a profesně stabilizovanou českou společnost, jejímž hlavními činnostmi jsou státní zkušebnictví a certifikace výrobků, hledáme vhodného člověka na pozici Odborný posuzovatel pro certifikaci výrobků.

Náplň práce:

  • posuzování vlastností stavebních výrobků (zejm. prvků VZT systémů) podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady 305/2011 (CPR), z hlediska požární bezpečnosti
  • vyhodnocování vlastností výrobků na základě výsledků zkoušek uváděných v protokolech o zkouškách
  • zpracování odborných expertiz

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ (SŠ) technického směru (strojní, příp. stavební)
  • technické myšlení, preciznost a odpovědnost
  • po zapracování samostatnost
  • komunikativnost, loajálnost
  • praxe v oboru výhodou, avšak možné i pro absolventy
  • uživatelská znalost PC
  • jazykové znalosti – AJ, (NJ, příp. jiné vítány)

Nabízíme:

  • odbornou a samostatnou práci v akreditovaném, autorizovaném pracovišti
  • zaměstnání ve stabilní a odborně specializované společnosti, působící v oblastech zkušebnictví, certifikace a expertiz
  • flexibilní finanční ohodnocení dle kvalifikace a pracovních výkonů
  • sociální výhody (pět týdnů dovolené, penzijní a životní pojištění, příspěvky na stravné, kulturu, atd.)
  • možnost dalšího odborného růstu, zapojení do národních a evropských odborných orgánů
  • Místo pracoviště: Praha nebo Veselí nad Lužnicí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis