Finanční manažer/ Hlavní účetní s přesahem do controllingu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Děčín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, strojírenský podnik, který vyvíjí, konstrukčně zpracovává a vyrábí nástroje pro obrábění, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finanční manažer/ Hlavní účetní s přesahem do controllingu.

Vaše náplň práce:

  • Vedení týmu 2 účetních
  • Stanovení metodiky a parametrizace ERP modulu účetnictví
  • Stanovení metodiky oceňování zásob a kalkulací
  • Zpracování měsíčních účetních výkazů (statutární i manažerské účetnictví)
  • Nastavení metodiky zaúčtování mezd a spolupráce s externí firmou zpracující mzdy
  • Nastavení procesu schvalování a archivace účetních dokladů
  • Podklady a spolupráce s auditorskou firmou a daňovým poradcem
  • Příprava podkladů a sestavení ročního finančního plánu
  • Účtování složitějších případů

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 5 let praxe v oboru účetnictví
  • Zkušenosti s vedením statutárního a manažerského účetnictví
  • Přesah do controllingu velkou výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka (zahraniční klienti – doklady v cizím jazyce)
  • Základní manažerské dovednosti
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Připravenost učit se a dále se rozvíjet (controlling, finanční řízení)
  • Pokročilý uživatel MS Office (zejména Excel), znalost IS Helios velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Plat dle zkušeností (45 – 55 000 Kč) + bonusy dle splněných kritérií
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy a zvyšování kvalifikace
  • Kanceláře: Děčín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis