Strojník mobilního drtiče

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, obchodem a distribucí energetické biomasy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník mobilního drtiče dřeva.

Náplň práce:

  • Společně s kolegou budete obsluhovat moderní velkokapacitní drtič Vermeer HG6000, zajišťovat jeho údržbu, opravy a transport
  • Drcení zejména potěžebních zbytků, bioodpadu, starého dřeva apod.
  • Zakázky různého charakteru o rozsahu 1-14 dnů
  • Práce na zakázkách po celé České republice – převážně po středních, jižních a západních Čechách
  • Cestování za prací (včetně zajištění a proplacení vhodného ubytování)

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz C+E (ŘP. skupiny E lze po dohodě zajistit)
  • Manuální zručnost, vztah k technice
  • Časová flexibilita
  • Praxe v obsluze nakladačů, bagrů nebo HR
  • Spolehlivost, férovost a schopnost vycházet s kolegy v týmu
  • Znalost oboru, praxe v obsluze štěpkovačů a drtičů - výhodou
  • Svářečský průkaz - výhodou
  • Fyzická zdatnost pro vykonávaní každodenní údržby - výhodou

Nabízíme:

  • Možnost získat strojní průkazy na kolový nakladač a HR
  • Zázemí zavedené a stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení 30.000 – 60.000 Kč (v závislosti na výkonu stroje)
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Služební vůz na cestu domů
  • Férový přístup
  • Motivační prémie
  • Nástup ihned
  • Místo pracoviště: České Budějovice a Plzeň

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

0

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2