Obchodní manažer (Money ERP)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která už více než 30 let vyvíjí ERP systémy, personální a pokladní systémy, účetní software, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer:

Jste extrovertní, komunikativní osobnost s duší obchodníka? Nebojíte se veřejně prezentovat nebo se ukázat na videu? Nebojte, nehledáme mediální hvězdu ani herce! Jdeme s dobou a rádi bychom ji i předběhli. Pečovat a rozvíjet obchodní vztahy formou tradičních osobních schůzek už nestačí. Klienti čím dál víc oceňují online komunikaci, webináře, podcasty, meetupy… Myslíte si to taky? Tak pak jste náš člověk!

Pracovní náplň:

  • Péči o svěřené portfolio stávajících zákazníků
  • Tvorba videí, webinářů a dalšího online obsahu včetně organizace a komunikace s marketingem
  • Tvorbu, řízení a vyhodnocování obchodních kampaní
  • Aktivní účast na výstavách a prezentačních akcích
  • A trochu tradiční obchodní administrativy – evidenci obchodních případů, kontrolu neuhrazených pohledávek a objednávek po splatnosti atd., dohled nad fakturací zákazníkům..
  • A nějaké ty reporty, bez nich to nejde..

Požadavky:

  • Být duší obchodník a umět jednat a pečovat o zákazníky
  • Mít nadšení pro technologie a moderní metody komunikace
  • Příjemné a energické vystupování
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti v offline i online prostředí
  • Ideálně už mít alespoň krátkou obchodní praxi
  • Bezchybný písemný projev v českém jazyce
  • Řidičský průkaz – aktivní řidič

Benefity:

  • Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
  • Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního posunu
  • Podporu Vašeho kariérního i osobního růstu ve formě různých kurzů a školení
  • Pružnou pracovní dobu, home office
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.