Obchodní manažer (Money ERP)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která už více než 30 let vyvíjí ERP systémy, personální a pokladní systémy, účetní software, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer:

Jste extrovertní, komunikativní osobnost s duší obchodníka? Nebojíte se veřejně prezentovat nebo se ukázat na videu? Nebojte, nehledáme mediální hvězdu ani herce! Jdeme s dobou a rádi bychom ji i předběhli. Pečovat a rozvíjet obchodní vztahy formou tradičních osobních schůzek už nestačí. Klienti čím dál víc oceňují online komunikaci, webináře, podcasty, meetupy… Myslíte si to taky? Tak pak jste náš člověk!

Pracovní náplň:

  • Péči o svěřené portfolio stávajících zákazníků
  • Tvorba videí, webinářů a dalšího online obsahu včetně organizace a komunikace s marketingem
  • Tvorbu, řízení a vyhodnocování obchodních kampaní
  • Aktivní účast na výstavách a prezentačních akcích
  • A trochu tradiční obchodní administrativy – evidenci obchodních případů, kontrolu neuhrazených pohledávek a objednávek po splatnosti atd., dohled nad fakturací zákazníkům..
  • A nějaké ty reporty, bez nich to nejde..

Požadavky:

  • Být duší obchodník a umět jednat a pečovat o zákazníky
  • Mít nadšení pro technologie a moderní metody komunikace
  • Příjemné a energické vystupování
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti v offline i online prostředí
  • Ideálně už mít alespoň krátkou obchodní praxi
  • Bezchybný písemný projev v českém jazyce
  • Řidičský průkaz – aktivní řidič

Benefity:

  • Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
  • Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního posunu
  • Podporu Vašeho kariérního i osobního růstu ve formě různých kurzů a školení
  • Pružnou pracovní dobu, home office
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis