Manažer mezinárodní spedice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost, která se řadí mezi významné dopravní a logistické firmy v České republice, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažera mezinárodní spedice.

Vaše náplň práce:

- Operativní a obchodní řízení spediční pobočky společnosti:

  • Kontrolu a monitoring dopravně-logistických procesů
  • Kontrolu plnění dodávek a trasování
  • Plánování přeprav v souladu s požadavky klientů (cenotvorba, kalkulace)
  • Zodpovědnost za včasné realizace zakázek a dlouhodobých projektů
  • Zodpovědnost za kvalitní, intenzivní a pravidelný kontakt mezi disponenty a zákazníky
  • Vedení, motivaci a hodnocení kolegů oddělení spedice
  • Zodpovědnost za kvalitní a přínosnou spolupráci s oddělení logistiky, a další

- Řízení individuálních projektů s jednotlivými zákazníky

  • Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky u klíčových zákazníků, a další

- Tvorba obchodních nabídek a kalkulací pro zákazníky z celé Evropy a řízení individuálních projektů pro nové i stávající zákazníky

  • Realizace obchodní strategie
  • Osobní zapojení do tvorby a vývoji nových obchodních příležitostí, nabídek, kalkulací, realizací, a další
  • Pravidelný reporting a optimalizaci procesů s důrazem na produktivitu a stanovenou marži

Očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (nejlépe dopravní nebo obchodní zaměření)
  • Minimálně 3 roky praxe v daném odvětví dopravy a obchodu
  • Alespoň 2 roky praxe s vedením týmu lidí
  • Znalost problematiky sběrné služby a mezinárodní přepravy
  • Obchodní dovednosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka (denní komunikace se zahraničními zákazníky), německý jazyk výhodou
  • Výborné analytické, řídící a organizační schopnosti
  • Pečlivost, přesnost, cit pro detail, schopnost manažerského nadhledu a komplexního myšlení
  • Odolnost vůči stresu, komunikační schopnosti, obecnou informovanost

Nabízíme:

  • Práci v prosperující společnosti, moderní prostředí a příjemný kolektiv
  • Možnost vlastní seberealizace a potenciál neomezeného osobního a profesního rozvoje
  • Práce na HPP
  • Firemní auto
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na stravné
  • Flexibilní pracovní doba
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sickdays
  • Kanceláře v Hostivicích

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis