Projektový manager/ Account Manager – kvantitativní výzkum

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni se zkušeností v KN výzkumu.

Hledáme člověka, který dokáže zrealizovat projekt od začátku do konce zejména po technické/ organizační stránce a dokáže ze sesbíraných a zpracovaných dat připravit závěrečnou zprávu nebo její podstatnou část.

Pokud navíc dokážete řídit a rozvíjet KN business, pak by se jednalo o seniorní pozici.

Vaše náplň práce:

  • návrh optimální metodologie na základě zadání klienta
  • příprava návrhu výzkumu pro klienta či vstupy do něj
  • tvorba dotazníku, případně jeho naprogramování
  • nákup dat - poptání agentury zabývající se sběrem dat a výběr nejlepší nabídky
  • komunikace s agenturou v průběhu terénu
  • analýza výstupních dat a sepsání závěrečné zprávy
  • prezentace výsledků klientovi
  • čištění a zpracování dat do tabulek

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti v kvantitativním výzkumu
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni (psaní výstupu a prezentace výsledků v angličtině)
  • velmi dobrá znalost práce na PC (zejména Excel, PowerPoint)
  • analytické schopnosti
  • samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B (cestování po i mimo Prahu)

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost spolupráce na HPP, příp. IČO
  • flexibilní pracovní doba (nutná účast na poradě každé pondělí ráno)
  • možnost práce na home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní notebook, mobilní telefon
  • kanceláře: Praha 2 – Vinohrady (není nutná přítomnost)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Provize z prodeje
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis