Investiční technik s autorizací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby městské části Prahy a široké veřejnosti především v oblasti správy a údržby nemovitostí, realitní činnosti, inženýrské činnosti v investiční výstavbě či developerské projekty, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Investiční technik s autorizací.

Vaše náplň práce:

Zajištění projektové přípravy:

  • Organizace a vedení kontrolních výborů, pořízení zápisu z jednání
  • Kontrola zpracovávané dokumentace, kontrola výkonové fáze dokumentace
  • Kontrola dodržování HMG projektových prací a konečný termín dokončeného díla
  • Kontrola vypracované projektové dokumentace, kontrolního rozpočtu a dokladové části
  • Zodpovědnost za kontrolu a likvidaci faktur

Zajištění technického dozoru investora

  • Provádění autorizovaného technického dozoru při realizaci stavby v souladu s oprávněním autorizačního zákona č. 360/1992, o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů – obor pozemní stavby
  • Předání podepsané smlouvy o dílo
  • Organizace a vedení kontrolních dnů stavby, pořízení zápisu z jednání
  • Kontrola práce a dodávek, dodržování HMG provádění prací a konečný termín dokončeného díla
  • Zodpovědnost za předání a převzetí díla, kompletace podkladů
  • Zajištění účasti zástupců DOSS na kolaudačním řízení, předání hotového díla na oddělení správy společnosti

Administrace výběrového řízení na stavební nebo projekční práce

  • Příprava podkladů pro výběrová řízení, tvorba Výzvy k podání nabídky, návrh SOD

Kompletace zadávací dokumentace

  • Zajištění a organizace prohlídky místa plnění
  • Zpracování odpovědí na dotazy účastníků výběrových řízení
  • Účast na jednání komise pro výběr dodavatele
  • Kontrola a porovnání podané nabídky (rozpočet)
  • Zodpovědnost za technickou a zákonnou správnost obsahu zpracovaných podkladů

Administrativa související se zajištěním stavebních nebo projekčních prací, řešení havárií

  • Jednání s investorem za účelem stanovení a upřesnění požadovaného záměru projektové a stavební činnosti
  • Jednání s DOSS a s ostatními účastníky stavebních řízení, s provozovateli objektů, nájemníky dotčených domů apod.
  • Zajištění zpracování posudků, expertiz

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru – obor pozemní stavby
  • Oprávnění dle autorizačního zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů – obor pozemní stavby podmínkou
  • Alespoň 3 roky praxe s přípravou a realizací staveb
  • Schopnost samostatně provádět technický dozor investora
  • Orientaci ve stavebnictví včetně profesních částí
  • Orientace ve stavebních výkresech, rozpočtech a terminologii
  • Schopnost kontroly, posouzení a porovnání cenových nabídek stavebních prací
  • Znalost práce na PC (MS Office), AutoCAD výhodou
  • Znalost práce s programem RTS Brno/URS výhodou – zpracování kalkulací a rozpočtů staveb vč. profesních částí
  • ŘP sk. B
  • Schopnost samostatné práce
  • Odbornost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • Práci na plný úvazek
  • Možnost osobního i profesního rozvoje podporovanou společností
  • Plat 40 – 45 000 Kč (dle zkušeností), čtvrtletní odměny až 25 % z čtvrtletní výše mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební telefon
  • Kanceláře: Praha 6

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.