Affiliate manažer pro region Francie

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která si na trzích CEE vybudovala prestižní portfolio 1000+ klientů (Notino, Footshop, eObuv, ZOOT.cz, ad.), hledáme vhodné kandidáty na pozici Affiliate manažer pro region Francie.

Koho hledáme:

  • uchazeče, kteří se nebojí práce s online technologiemi a hledají vhodnou příležitost pracovat v online marketingu a pomáhat největším e-shopům z Francie s affiliate marketingem
  • práce je vhodná i na částečný úvazek (6 h denně)
  • uchazeče, kteří se dorozumí francouzsky a česky zároveň na úrovni C1

Náplň práce:

  • práce v prostředí affiliate technologie cj.com (denně)
  • spolupráce se stávajícími klienty ve výkonnostním marketingu (denně)
  • komunikace s klientem (telefonická i osobní) – návrhy dalších zlepšení jeho online kampaní (denně)
  • aplikování našich zkušeností u dalších klientů
  • porozumění jejich businessu a pochopení marketingových kampaní
  • návrhy a vymýšlení výkonnostních kampaní
  • měsíční analýza a vyhodnocení kampaní na základě dat
  • support v jazyce klienta – podpora partnerů při realizaci marketingových kampaní

Co požadujeme:

  • schopnost učit se novým věcem – práce s technologií cj.com
  • pracovitost a pečlivost – plnění měsíčních úkolů daných klientem
  • pro-aktivita a důraz na dokončování úkolů – nutnost pro plnění ročních KPI
  • pro-klientský přístup (telefonická komunikace a rozvoj spolupráce se stávajícími klienty)
  • vyžadujeme velmi aktivní přístup k nalézání řešení, oceňujeme nové nápady
  • požadujeme základní znalost v online marketingu (praxe alespoň 1 rok)
  • pokročilou znalost MS Office
  • dobrá znalost společensko ekonomické situace dané země
  • základní obchodní dovednosti

Co je výhodou:

  • znalost affiliate marketingu
  • znalost platformy Wordpress
  • vzdělání – SŠ nebo VŠ se zaměřením na marketing
  • znalost AJ na komunikativní úrovni B2

Nabízíme:

  • super zajímavou práci v mezinárodním kolektivu mladých lidí
  • práci na plný úvazek i zkrácený úvazek
  • flexibilní pracovní doba, HO
  • výkonnostní odměny, při splnění KPI
  • zázemí stabilní a rychle rostoucí mezinárodní společnosti
  • získání know-how Affiliate marketingu (výkonnostní marketing)
  • systém firemního vzdělávání – školení a účast na konferencích doma I v zahraničí (online)
  • systém zaškolení v affiliate marketingu a dalších online disciplínách
  • práce v centru Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Účast na zahraničních konferencích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Francouzský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.