Pracovník na stolárně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce laboratorního nábytku, hledáme nové kolegy na pozici stolaře.

Pracovní náplň:

  • výroba nábytku do laboratoří
  • obrábění dílů dle technické dokumentace nebo kompletace nábytkových korpusů
  • měření a kontrola výsledného obrobku nebo výrobků
  • obsluha a programování CNC vrtací/frézovací v kusové výrobě

Kvalifikační předpoklady:

  • SOU/SŠ nejlépe nábytkářského zaměření, není podmínkou
  • praxe na stolárně výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zručnost
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost
  • práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a tvůrčí činnost
  • motivační platové ohodnocení
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • benefity: příspěvek na stravování a další nadstandartní zaměstnanecké výhody
  • místo výkonu práce Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.