Finanční referent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá odbornou podporou výkonu státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční referent.

Pracovní náplň:

  • povedete kompletní přehled čerpání finančních prostředků v rámci projektu (individual financial statement)
  • budete připravovat finanční části monitorovacích zpráv
  • budete se podílet na přípravě finančního plánu projektu
  • máte týmového ducha a budete samostatně a spolehlivě řešit svou agendu a zároveň spolupracovat s kolegy z projektového týmu
  • máte chuť učit se nové věci, pracovat na svém rozvoji a bude součástí mladého kolektivu

Požadavky:

  • ukončené VŠ/SŠ vzdělání
  • ovládáte na pokročilé úrovni práci s MS Office (zejména Excel)
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost za svěřené úkoly a agendu
  • schopnost porozumět anglickému textu na pokročilé úrovni
  • týmový duch

Výhodou (nikoliv podmínkou) je:

  • uživatelská znalost ekonomického systému Jasu CS
  • zkušenosti s řízením a administrací projektů financovaných z dotačních prostředků
  • schopnost pracovat samostatně a mít iniciativní přístup k řešení úkolů
  • zkušenost s týmovou prací a přátelský přístup ke spolupracovníkům
  • osobní zájem o problematiku ochrany přírody
  • řidičský průkaz skup. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti ochrany přírody a krajiny a projektového řízení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2022
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost sebevzdělávání v oboru
  • příležitostné pracovní cesty a výjezdy (nebudete sedět jen v kanceláři, občas vyrazíte i do přírody)
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů “sick days“, FKSP, Multisport karta, elektronická stravenková karta, služební telefon a notebook, využívání ubytování v prostorách správ CHKO po celé ČR.
  • Praha 11 – Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.