Jak Vám poradíme?

Office manager - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Podoli, Podolská, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rychle se rozvíjející český start-up s mezinárodní týmem IoT nadšenců, hledáme organizovanou, pečlivou a spolehlivou osobu, která zajistí každodenní chod kanceláře na pozici Office manager.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Vedení každodenního chodu kanceláře (organizace kancelářských prostor, úklidu, nákupu materiálu, řešení závad, komunikace s majitelem objektu)
  • Vedení a kontrola skladu zásob a zboží v kanceláři
  • Příprava a odesílání objednávek našim klientům
  • Evidence přijatých faktur, pokladních výdajů, příprava účetních podkladů a komunikace s externí účetní
  • Evidence a archivace smluv a dokumentů
  • Příprava plateb v bance
  • Komunikace s dodavateli materiálu pro zařízení, dopravci a celním skladem
  • Komunikace s výrobním závodem ohledně dodání materiálu
  • Plánování a příprava občasných akcí (grilovací party u bazénu, teambuildingy, akce pro partnery)

Jaké byste měli mít vlastnosti a schopnosti?

  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost aktivního řešení problému a rychlé reakce, jen tak něco tě nepřekvapí
  • Trpělivost, pečlivost, samostatnost a proaktivita
  • Zájem učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • Pozitivní přístup k technologiím
  • Usměvavou a vstřícnou povahu
  • Minimálně pasivní angličtina
  • Znalost aplikací Google je plus

Co Vám za to nabízíme?

  • Super kolektiv a uvolněnou firemní kulturu v neformálním prostředí
  • Práci při vývoji nejnovějších technologií
  • Smlouvu na dobu určitou (1 rok), v případě osvědčení se a vzájemné spokojenosti možnost prodloužení nebo dle domluvy na dobu neurčitou
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost občasné práce z domova
  • MultiSport karta
  • Kanceláře se zahradou a bazénem na Praze 4 (Podolí), v blízkosti metra
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2