Jak Vám poradíme?

Servisný technik celá SR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 30 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Inštalácie strojov, prehliadky strojov, základné školenia, bežný a plánovaný servis
• Práca servisného technika je náročná na cestovanie a keďže servisujeme dodané stroje v ČR a SR, je nutné sa pripraviť, že technik bude veľa jazdiť, no chceli by sme ho najmä pre oblast

• Práca v stabilnej českej firme
• Dobrý kolektív
• Technika vybavíme autom, náradím, ochrannými pomôckami a oblečením
• Technik má samozrejme k dispozícii mobilný telefón a notebook
• S platom rátame okolo podľa skúseností od 35.000 do 45.000 Kč
• Stravenky a príspevok na dôchodkové poistenie po skúšobnej dobe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je dodávateľom technologických celkov, jednotlivých zariadení a servisných služieb pre rôzne odvetvia strojárskej výroby: Servisný technik celá SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mechanik,elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• Pracovník musí mať skúsenosti z predchádzajúceho zamestnania buď z údržby ako údržbár obrábacích a

• Mal by mať aspoň základné skúsenosti s ovládaním strojov a poznať riadiaci systém Fanuc alebo Siemens
• Tento človek musí byť spoľahlivý, samostatný, zároveň tímový hráč, chuť učiť sa nové veci, nebáť sa komunikovať v cudzom jazyku ak by bolo potrebné

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 4144908  Datum zveřejnění: 18.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac