Jak Vám poradíme?

Project Manager / Consultant (stavebnictví)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednu z předních globálních společností, která působí v oblasti komerčních realit a zabývá se investičním poradenstvím, správou nemovitostí, pronájmy kanceláří, oceňováním majetku, a dalšími souvisejícími službami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Project Manager / Consultant (stavebnictví).

Hledáme Projektového manažera, zodpovědnou a organizovanou osobnost do oddělení Projektového managementu. Našimi klienty je celá řada významných korporací, banky, developeři, nemovitostní fondy, majitelé nemovitostí apod.

Náplň práce:

Vaším úkolem bude řízení přestaveb především kanceláří a komerčních interiérů, od úvodních úvah až po kolaudaci projektu a zahájení provozu. Zároveň budete klienty provádět celým procesem a koordinovat všechny zúčastněné strany.

Důležité je pro nás tedy především umění naslouchat potřebám klientů, spolehlivost a preciznost.

Požadujeme:

  • bakalářské či magisterské vzdělání stavebního směru, příp. příbuzného oboru
  • přibližně 1-3 roky praxe
  • přehled ve stavebních předpisech, standardech a technických normách
  • přehled o technologickém vybavení moderních budov (vzduchotechnika, vytápění, chlazení, požární systémy, elektro a slaboproudé instalace)
  • obecný přehled o stavebním řízení, cenách stavebních prací a smluvních vztazích
  • orientovat se v trendech kancelářských interiérů a zelených budov
  • schopnost pracovat na více projektech zároveň
  • vynikající organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost prezentovat navrhovaná řešení
  • důraz na detail
  • znalost MS Office, s důrazem na MS Excel, analytické myšlení
  • uživatelská znalost CAD programů
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • znalosti z prostředí provozu budov a stavebně požárních předpisů uvítáme

Nabízíme:

  • zaměstnání, které pro Vás může být obrovskou příležitostí s velkým prostorem pro rozvoj a vzdělávání v oboru
  • skvělý tým kolegů
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • štědrý balíček benefitů (flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a další)
  • zázemí v moderních kancelářích na Václavském náměstí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2