Key Account Manager/ Obchodní zástupce – chytré telefony

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

For our client, full service distributor focused on CEE region, we are searching for suitable candidates for the position of the Key account manager/ Obchodní zástupce – chytré telefony.

We love to work with exciting premium brands and display them to the market in a proper way. Our team consists of experienced industry professionals. We are established partner for most of the biggest retailers within Czech Republic, Slovakia, Hungary, Estonia, Lithuania, Latvia, Romania, Bulgaria, Slovenia, Croatia, Serbia and Montenegro. Besides sales and channel marketing services, we enjoy localizing brand platforms, product assets and support services. Our major strength is serving as a one stop shop for brands who want to effectively approach this diverse territory of more than 15 countries.

Požadavky:

  • Vzdělání SŠ
  • Praxe s prodejem chytrých telefonů - podmínkou
  • Výborná AJ
  • Ochota cestovat po celé ČR, Slovensku, Maďarsku, Rakousku

Náplň práce:

  • Prodej zejména chytrých telefonu do maloobchodních prodejen
  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky

Nabídka:

  • Práci na IČO nebo HPP – plat 60-80 tis. Fix plus bonusy
  • Benefity (mobil, PC, auto, slevy na zboží)
  • Místo výkonu práce – celá ČR a okolní země
  • Kancelář Praha – Smíchov, možnost home office

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4147225  Datum zveřejnění: 23.8.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc