Jak Vám poradíme?

Senior procesní inženýr - chemik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Bruntál
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce a distributora anorganických solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, výživové doplňky, veterinární přípravky, mineralizované vody a osobní péči hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior procesní inženýr - chemik.

Náplň práce:

  • Samostatné řízení výrobní linky, sledování a optimalizace technologických procesů, optimalizace a koordinace provozu jednotlivých výrobních zařízení, udržování výrobní dokumentace
  • Analyzování příčin poruch strojů a zařízení a navrhování jejich řešení
  • Sledování a optimalizace výrobních nákladů
  • Koordinace výroby a údržby zařízení
  • Plánování provozu výrobních linek
  • Spolupráce na nových rozvojových projektech
  • Technická podpora prodeje
  • Práce je vykonávána jak v kanceláři, tak přímo ve výrobním provozu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (anorganická či organická chemie či technologie) nebo procesního inženýrství
  • Min. 5 let praxe v chemickém oboru na pozici technologa či procesního inženýra, zkušenosti s řízením výrobní linky, sledováním výrobních nákladů (spotřeba surovin a energií, stanovení výtěžnosti atd.), chemicko-technologické výpočty (materiálová a enthalpická bilance),
  • Výhodou je praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslu (čerpací technika, sušárny, filtrace, separace, míchané nádrže, výměníky atd.)
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
  • Zajímavou, vysoce odbornou práci
  • Možnost profesního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
  • Plný pracovní úvazek s týdenní pracovní dobou 37,5 hod. (7,5 hod./den)
  • Nástupní mzdu od 45.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče), která zahrnuje tarifní mzdu a měsíční odměnu
  • Firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání a na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelný růst mzdy aj.
  • Možnost ubytování
  • Předpokládaný nástup: ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce: Bruntál

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Ubytování/příspěvek na ubytování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis