Přípravář/rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost se sídlem ve Zlíně, působící na trhu od roku 1990 a zajišťující kompletní stavební dodávky v rozsahu 60 – 300 milionů korun, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípraváře/rozpočtáře.

Náplň práce:

  • zpracování komplexních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek
  • příprava, zpracování a sestavování rozpočtů v rámci prováděného díla
  • komunikace s projektanty, dodavateli a investory
  • zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
  • příprava podkladů pro uzavírání smluv o dílo

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ nebo USO stavebního směru
  • znalost práce na PC : Word, Excel, Microsoft Outlook, výhodou znalost programu Build Power
  • flexibilitu, odpovědnost a komunikativnost
  • čtení a orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme:

  • plat: 32 000,-Kč - 52 000,-Kč (v závislosti na zkušenostech a vykonané praxi)
  • dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
  • platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
  • místo výkonu práce: Čechy (Praha, Středočeský kraj) - Vestec
  • nástup možný ihned nebo po dohodě
  • možnost ubytování
  • služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Ubytování/příspěvek na ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.