Zkušební technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá měřením dopravního značení, zkoušením dopravních značek a vybavení pozemních komunikací hledáme Zkušebního technika.

Náplň práce:

  • Zkoušení převážně svislých dopravních značek, sloupků, štítů značek, přenosných dopravních zařízení (kužele, zpomalovací prahy, vodicí desky) apod.
  • Měření optických vlastností retroreflexních fólií, dopravních knoflíků, světelných výstražných zařízení apod.
  • Převážná většina zkoušení se provádí v laboratoři, nejsou však vyloučena ani měření v terénu

Z provedených měření bude zkušební technik vypracovávat záznamy a zkušební protokoly podle pravidel akreditované zkušební laboratoře. Pečlivost a pozornost při vypracování protokolů je nezbytnou podmínkou.

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou – technického směru
  • Praxe: v oboru výhodou, nikoli podmínkou, praxe ze zkušební laboratoře výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Velmi dobrou znalost práce s Microsoft Excel (práce s tabulkami, naměřené hodnoty se převádí do grafů a vytváří se tabulkové výstupy a zkušební protokoly, práce se soubory dat)
  • Anglický jazyk – občasné psaní výstupů v AJ
  • Pečlivost, pozornost, samostatnost
  • Technické myšlení, nutné pro provádění fyzikálních, mechanických a optických zkoušek
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a zahraničí (jednodenní nebo 2-3 denní výjezdy cca 1x za měsíc)

Nabídka:

  • 25 – 35 000 Kč plat (dle zkušeností)
  • Diety dle vyhlášky ministerstva financí za práci v zahraničí
  • 13. plat a roční osobní ohodnocení až do výše jednoho měsíčního platu
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Vzdělávání podporované zaměstnavatelem – jazykové kurzy angličtiny/němčiny, kurzy Excelu či laboratorní školení hrazené zaměstnavatelem
  • Kancelář: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.