Jak Vám poradíme?

Programátor aplikací – vývoj testovací techniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - jih
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s více než 40letou tradicí v oblasti výroby komponentů pro automatizaci v průmyslu, mezi jejíž špičkové produkty patří například konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor aplikací – vývoj testovací techniky

Náplň práce:

  • vývoj podpůrného SW pro výrobu elektroniky podle zadání (uživatelského scénáře)
  • vývoj a servis testovací techniky (software / hardware), včetně uvedení do provozu
  • zavádění inovací do výrobních procesů
  • komunikace s oddělením vývoje a externími dodavateli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický směr (ideálně FEL - aplikovaná elektrotechnika)
  • dobrá znalost AJ (NJ výhodou)
  • znalost programovacího jazyka C# (VB.net a další jazyky výhodou)
  • znalost SQL
  • zkušenosti z oblasti: programování a vývoj aplikací a elektroniky
  • výhodou znalosti v oblastech: elektrotechnika, elektronika, měřící technika, příprava výroby
  • logické a analytické myšlení

Nabídka:

  • čisté pracovní prostředí a přátelskou atmosféru rodinné firmy, novou kantýnu s letní terasou
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vánoční a roční prémie, věrnostní odměny za 5, 10, 15 a 20 let zaměstnání
  • 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění 1.000,- Kč po 6 měsících pracovního poměru
  • příspěvek na dopravu 2,50 Kč / km
  • místo výkonu práce: Stod
  • možnost nástupu ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis