Projektant - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu, která se specializuje na projektování staveb pro zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant - Brno.

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení a koordinace profesních částí pod vedením HIP

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ – pozemní stavby
  • praxe v projektování – výhodou
  • znalost AutoCAD, MS Office
  • zkušenosti s BIM (REVIT) – 3D projektování - velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota občasných výjezdů po ČR nebo SR
  • schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti
  • odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • práci na HPP ve společnosti s 25 – letou tradicí v oboru
  • zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • koncoroční odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • možnost profesního růstu
  • firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na ŽP apod.
  • Multisport karta
  • možnost nástupu: ihned
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zahraniční pracovní cesty

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.