Jak Vám poradíme?

Junior Key Account Manager – retail – kosmetika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi připravený/á na výzvu budování krásy v dynamickém kosmetickém a vlasovém odvětví? Je komunikace a obchodní dovednosti součástí tvojí DNA? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Junior Key Account Manager.

Práce v pulzujícím a dynamickém kolektivu, skvělé značky a možnost osobního rozvoje a budování kariéry v nadnárodní společnosti je to, co Ti společnost může nabídnout.

Vaše náplň práce:

  • Udržování dlouhodobých dobrých vztahů se stávajícími klienty a získávání nových
  • Osobní prezentace produktů a příprava a zajištění listingu nových výrobků u zákazníků ve spolupráci s nadřízeným manažerem
  • Budování povědomí o značkách a podpora marketingových aktivit ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Příprava cenových nabídek a kooperace při příjmu objednávek
  • Příprava a plánování motivačních programů pro vedoucí jednotlivých prodejen a jejich zaměstnanců
  • Práce s interním CRM systémem
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků
  • Další ad hoc úkoly a pravidelný report nadřízenému

Očekáváme:

  • Praxe na obchodní pozici, v oboru kosmetiky velkou výhodou
  • Schopnost vyjednávání a komunikace s klienty
  • Znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (e-mailová a telefonická komunikace), německý jazyk výhodou
  • Schopnost samostatně plánovat své aktivity vedoucí k dosažení měsíčního/ročního cíle
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní silné zahraniční společnosti, která je hybatelem na trhu s kosmetikou
  • Mladý dynamický tým
  • Práce na HPP (příp. IČO)
  • Motivační finanční ohodnocení (plat + bonusy)
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Stravenky a Multisport karta dotované ze 100 % zaměstnavatelem
  • Dotovaná výuka angličtiny
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Práce na home-office po předchozí domluvě s nadřízeným
  • Účast na firemních akcích – školení, teambuldingy, večírky
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaje, cola, čerstvé ovoce, sušenky
  • Nástup možný dohodou
  • Moderní kanceláře – Praha 8 - Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis