Jak Vám poradíme?

Senior .NET Developer - vývoj aplikací a systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se Správou železnic (státní organizace), hledáme kolegy a kolegyně do nově startovaného vývojového oddělení na pozici Senior .NET Developer.

Pracovní náplň:

  • design a vývoj kompletních sw projektů
  • spolupráce na plánování a návrhu řešení
  • testování a zajištění bezpečnosti a výkonu finálního řešení

Kvalifikační předpoklady:

  • velmi dobrá znalost .NET a jazyka C#
  • SŠ/VŠ, technický obor výhodou
  • praktické zkušenosti s vývojem uživatelských rozhraní i backendových služeb
  • zkušenost s React, Vue.js, Angular nebo podobným frameworkem je výhodou
  • dobrá znalost práce s relační databází
  • znalost problematiky unit testů a integračních testů
  • alespoň základní znalost AJ, schopnost číst odborné texty
  • zkušenost z vývojových/implementačních projektů alespoň 7 let

Požadovaný profil:

  • pečlivost, systematičnost, spolehlivost
  • aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • zvýšený nárok dovolené
  • pružná pracovní doba 37,5 hod./týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
  • pracovní poměr (na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na dopravu
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis