Jak Vám poradíme?

Směnový vedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Nymburk
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která se specializuje na výrobu statických a dynamických těsnících prvků z pryže, polyuretanu, teflonu a dalších např. platových zdravotnických potřeb a produktů pro farmacii, hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový vedoucí.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za řízení výroby na svěřené směně
  • Zajištění kvality, úplnosti a včasnosti dodávek zákazníkovi
  • Zajištění efektivního výrobního toku, maximalizace produktivity práce s ohledem na max. efektivitu využití všech zdrojů
  • Neustálé zlepšování procesů, efektivity a produktivity
  • Příprava, sledování a reportování výsledků svěřené směny
  • Odpovědnost za vedení týmu výrobních zaměstnanců, jejich hodnocení a návrhy na změny pozic a dodržování zásad BOZP a dalších
  • Školení podřízených pracovníků v oblasti BOZP
  • Zpracování docházky podřízených pracovníků
  • Odpovědnost za vypracování plánu dovolených
  • Kontrola a uzavření docházkových rozpisů podřízených pracovníků na konci měsíce
  • Provádění interních auditů a realizace nápravných opatření z nich plynoucích
  • Spolupráce s procesními inženýry, technology a oddělením kvality
  • Návrhy na tvorbu a aktualizaci dokumentace

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi ve výrobním podniku na pozici vedoucího zaměstnance po dobu min. 1 roku
  • Základní znalost Lean nástrojů
  • Uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
  • Komunikativní znalost anglického/německého jazyka výhodou (stačí pasivní znalost, čtení technické dokumentace)
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní nadnárodní firmě na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení 35 – 38 tis. dle zkušeností
  • Měsíční pohyblivou finanční složku dle výkonu
  • Kvartální bonus dle výkonu
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Sadská
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis