Rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou stavební společnost, zabývající se pozemními, kolejovými a dopravními stavbami, dále také komunikacemi, cyklostezkami a železničními přejezdy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář.

Náplň práce:

  • Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
  • Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
  • Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování rozpočtů staveb
  • Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací
  • Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou – stavební obor výhodou
  • Výhodou praxe ve výstavbě a rozpočtování inženýrských a dopravních staveb (může být i absolvent)
  • Znalost práce na PC - excel, word, outlook, CAD, RTS, KROS
  • Základní přehled cen v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách - výhodou
  • Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti
  • Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci na HPP/IČO s možným nástupem ihned či dle domluvy, na dobu neurčitou
  • Firemní stravování zdarma
  • Služební mobil, notebook
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy, Praha - Prosek - kanceláře

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.