Servisní technik zemědělské techniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších výrobců průmyslových odstředivek na světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik zemědělské techniky.

Pracovní náplň:

  • Technická podpora zákazníka při instalaci a zprovoznění, provozu a servisu zařízení
  • Komunikace s výrobním závodem v Německu ohledně HW a SW záležitostí instalovaného zařízení
  • Vedení agendy veškerých HW a SW záležitostí s využitím dostupných firemních IT nástrojů, provozních návodů a technických informací

Požadavky:

  • Základní orientace v SW problémech současných technických zařízení
  • Ochota pohybovat se v prostředí zemědělských podniků a cestovat, zejména v rámci ČR
  • Časová flexibilita při výkonu práce s ohledem na denní pracovní rytmus zákazníků a rytmus činností jejich zvířat
  • Práce s MS Office
  • Znalost angličtiny – nutná
  • Vzdělání ideálně elektrotechnického směru
  • Komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni (komunikace se zákazníky, s výrobním závodem….)
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Služební vůz pro soukromé použití
  • Výchozí pracoviště doma
  • Pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
  • Profesní růst a specializaci v žádaném oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí a stabilitu úspěšné nadnárodní společnosti s centrálou v Německu
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4161119  Datum zveřejnění: 13.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc