Obsluha výrobní linky – strojník vibrolisu/míchač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který patří k předním českým výrobcům betonového zboží pro stavby a úpravy komunikací, jak na veřejných, tak soukromých prostranstvích, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obsluha výrobní linky – strojník vibrolisu/míchač.

Náplň práce:

  • obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince nebo obsluha míchaček pro výrobu betonových výrobků
  • nastavování a úprava základních parametrů stroje pomocí PC
  • diagnostika a odstraňování poruch
  • kontrola průběhu výroby a základní údržba pásových dopravníků
  • základní údržba a úklid

Požadujeme:

  • praxe ve výrobní společnosti
  • vyučení v technickém oboru - strojní, elektro aj.
  • spolehlivost, samostatnost, iniciativa
  • schopnost řešit praktické problémy
  • výhodou je průkaz strojníka obsluhy (strojnický průkaz), svářečský průkaz, průkaz řidiče VZV nebo jeřábnický průkaz

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • dobré platové ohodnocení
  • dvousměnný provoz (12h směny, denní + noční směny)
  • stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti s významným postavením na trhu se stavebními výrobky v ČR
  • kompletní zaškolení a možnost kariérního růstu
  • stravenkový paušál, nebo závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní prémie
  • odměna za doporučení
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Olomouc - Bystrovany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Závodní stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.