Mistr strojírenské výroby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kolín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s dvacetiletou zkušeností v automatizaci logistiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr strojírenské výroby.

Náplň práce:

  • Zajišťování výroby v daných termínech a kvalitě
  • Vedení a koordinace práce týmu CNC strojů
  • Plánování směn
  • Zajišťování účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů
  • Zodpovědnost za servis strojů CNC
  • Zajišťování pracovní a technologické kázně
  • Zodpovědnost za dodržování ZP, BOZP, PO a ostatních směrnic
  • Komunikace s ostatními útvary společnosti
  • Plnění úkolů nadřízeného
  • Účast na pravidelných koordinačních výrobních poradách

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/SOU vzdělání strojírenského zaměření s praxi na podobné pozici
  • Velmi dobrá znalost technické dokumentace
  • Velmi dobrá znalost technologie obránění
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Základní znalost MS Office (Excel, Word)

Nabízíme:

  • Atraktivní motivační odměny dle plnění zadaných cílů
  • Zajímavou a tvůrčí činnost v perspektivním oboru automatizace
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Možnost zapůjčení automobilu a nářadí
  • Odměny při pracovních a životních jubileí
  • Lokalita: Kolín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4162003  Datum zveřejnění: 14.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc