Elektronik (Elektrotechnik) – Team leader

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící detekční systémy, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Elektronik (Elektrotechnik) – Team leader.

Náplň práce:

  • Vedení týmu pro kompletaci, kontroly a servisu
  • Vedení skladového hospodářství
  • Zkoušení a testování í technických zařízení
  • Zajištění pravidelných kontrol zařízení
  • Spoluvytváření a úpravy technologických postupů na výrobky
  • Komunikace s vývojovým oddělením externím dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ elektro (slaboproud, elektrická část)
  • Angličtina na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli a partnery)
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2-3 roky
  • Vynikající schopnost číst elektrotechnická schémat a přehled v elektronice
  • Organizační schopnosti, zájem učit se novým věcem a jejich organizace
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • Hrazené svátky
  • Možnost vypracovat se na vedoucího oddělení
  • Bonus za docházku 1.000 Kč
  • Dovolenou navíc až 33 dnů
  • Sick Day (5 dnů)
  • Příspěvek na sport (Multisport karta)
  • 13.plat
  • Prémie (dle výsledku produktivity)
  • CAFETERIE na pracovišti
  • Služební auto k pracovním účelům
  • Zázemí společnosti Praha
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays
13. plat

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.