Obchodně-technický zástupce – vážní systémy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce průmyslových vah a moderních vážních informačních systémů, s mateřskou společností ve Finsku a dceřinými společnosti ve Švédsku, Polsku, Německu, České republice, Norsku, Slovensku a Estonsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně-technického zástupce.

Náplň práce:

  • Péče o stávající klienty pro dedikované produktové portfolio v rámci České republiky.
  • Aktivní akviziční činnost a vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí.
  • Spolupráce při vytváření obchodních a marketingových strategií pro stávající i nově vyvíjené produkty.
  • Příprava nabídek a obchodních podkladů.
  • Evidence obchodních případů v interním systému.
  • Spolupráce na realizaci získaných obchodních zakázek v rámci týmu.
  • Reprezentace společnosti na výstavách, veletrzích a společenských akcích.

Požadujeme:

  • Pozitivní přístup k náplni práce a týmu kolegů.
  • Obchodní talent a velmi dobré osobní vystupování.
  • Výborné komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost a loajalitu.
  • Minimálně 5 let zkušeností s obchodní a akviziční činností v B2B nebo B2C v oblasti průmyslu.
  • Výhodou je zkušenost z oblasti SAAS.
  • Znalost AJ pro aktivní komunikaci s kolegy i klienty.
  • Další jazyk je výhodou.
  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru je výhodou.
  • Ochotu cestovat po celé ČR.
  • Řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní příležitost v renomované mezinárodní společnosti.
  • Atraktivní práci v pestrém a perspektivním oboru.
  • Odpovídající zaškolení na produkty společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu kvalifikovaných odborníků.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Služební automobil i k soukromým účelům.
  • Notebook.
  • Mobilní telefon.
  • Firemní benefity.
  • Sídlo společnosti Kralupy nad Vltavou.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.