Jak Vám poradíme?

Senior nákupčí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která je jedním z významných komplexních dodavatelů energetických zařízení se zaměřením na průmyslové kotle, na vývoj, dodávky a servis průmyslových parních a expanzních plynových turbín, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior nákupčí.

Náplň práce:

  • Vyjednávání dodávek požadovaných komodit s dodavateli a obchodními partnery
  • Realizace výběrových řízení, udržování a rozvíjení vztahů s dodavateli a obchodními partnery a odpovědnost za plnění nasmlouvaných závazků
  • Vystavování a správa objednávek, evidence a správa zásob
  • Vyřizování došlých faktur, aktivní spolupráce na optimalizaci skladových zásob
  • Vyřizování reklamací a jejich řešení ve spolupráci s oddělením kvality
  • Systematické hodnocení dodávek a dodavatelů v rámci zavedeného systému hodnocení
  • Správa a supervize dalších nákupčí v oblasti náplně a kontroly jejich práce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství, energetiky nebo technického zaměření
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici Nákupčí, znalost prostředí průmyslových kotlů a turbín velkou výhodou
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (komunikace na denní bázi)
  • Znalost právní problematiky (především kupních smluv, smluv o dílo a řešení případných sporů s dodavateli – reklamace), znalost nákupního procesu, dodacích podmínek dle Incoterms 2010
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, schopnost práce v zátěžových situacích, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Zázemí strojírenské firmy s dlouhodobou tradicí a známou značkou
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pružná pracovní doba, pevná část 9:00 – 13:00 h.
  • Možnost práce na home-office
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Možnost dalšího odborného vzdělání a jazykové vzdělání podporované společností (odborné kurzy a semináře týkající se pozice, jazykové kurzy v místě společnosti)
  • Nástup ihned
  • Kanceláře: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2