Jak Vám poradíme?

F&B SUPERVISOR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, hotelový resort na Vysočině, hledáme kolegu/kolegyni na pozici F&B SUPERVISOR.

Chcete zdokonalovat nebo nasbírat nové zkušenosti v oblasti gastronomie a hotelnictví? Rád/a byste pracoval/a v prostředí krásné přírody, ve férové společnosti, kde máte prostor ke svému rozvoji?

Pak se staňte naší novou posilou.

Náplň práce:

  • ve spolupráci s F&B manažerem se aktivně podílet na navrhování a zavádění nových standardů a procedur s cílem zlepšovat úrovně a kvality poskytovaných služeb, zvýšení tržeb a snížení provozních nákladů
  • zodpovídat za běžný celodenní provoz restaurace a eventových akcí, aktivně se účastnit obsluhy hostů
  • být přítomen v provozu v hlavních provozních hodinách a příp. v době vysoké obsazenosti
  • připravovat rozpis směn a ostatní administrativu pro chod oddělení
  • kontrolovat standardy a procedury ve vztahu k servisu
  • zajišťovat správné proškolení a zaučení nových zaměstnanců ve svěřených odděleních

Požadujeme:

  • především rychlou, flexibilní osobnost s logickým myšlením a pro-zákaznickým cítěním
  • se středoškolským vzděláním v oboru hotelnictví, gastronomie