Servisní technik pro opravy měřící techniky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem komplexních služeb v oblasti měřící techniky v České republice, hledáme vhodného uchazeče na pozici Servisního technika pro opravy měřící techniky.

Náplň práce:

  • Drobné opravy a také opravy na úrovni výměny součástek přístrojů typu: Multimetr, Osciloskopy, Analyzátory kvality sítě, Testerů bezpečnosti apod.
  • Servisní služby přístrojů od společností FLUKE, Elspec, Shleich, Kyoritsu a další
  • Komunikace s klienty elektronickou či telefonickou formou. V minimálních případech osobně
  • Hledání příčin řešení poruch přístrojů a jejich oprava nebo nalezení řešení, pokud opravit nejdou
  • Týdně Vás bude čekat v průměru 15-20 oprav

Požadujeme:

  • Znalosti z oboru elektroniky a obvodové techniky, manuální zručnost i schopnost improvizovat
  • Nejlépe vzdělání elektrotechnického charakteru na úrovni střední nebo vysoké školy
  • Uživatelské znalosti PC, a alespoň pasivně angličtinu pro čtení dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B je výhodou

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Základní odměnu a pohyblivou složku
  • Možnost zapůjčení firemního automobilu
  • Firemní PC a mobil
  • Pravidelná školení na rozvoj technických znalostí a schopností
  • 20 dnů dovolené + sick days
  • Volno na státní svátky.
  • Pracovní doba od 8:00 - 16:30 (PO-PÁ)
  • Žádné vynucené přesčasy
  • Kolegialitu a týmovost
  • Občasné neformální akce
  • Kancelář – Praha Modřany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.