Jak Vám poradíme?

Obchodní zástupce pro CZ a SK trh

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nupaky
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí již 65 let na evropském trhu a je evropskou jedničkou v B2B zásilkovém obchodě s obalovými materiály, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce pro CZ s SK trh.

Náplň práce:

  • Rozvoj obchodního potenciálu u stávajících a nových zákazníků formou návštěv
  • Zpracování cenových nabídek a požadavků zákazníka do systému
  • Zpracování týdenního reportu výsledků návštěv a kalkulací
  • Pravidelné měsíční meetingy s Key Account Managerem

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné obchodní a komunikační dovednosti, logické uvažování
  • Schopnost navázat a budovat vztahy se stávajícími a novými zákazníky/dodavateli
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (použití na denní bázi)
  • Znalost programů Microsoft office (Excel, Word, Powerpoint)
  • Příjemné a reprezentativní vystupování při písemné i osobní komunikaci (plynulá komunikace v češtině)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Výborné organizační schopnosti, orientace na dosahování stanovených cílů
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Práce na plný úvazek
  • 2 sick days
  • 1 x týdně zdravá snídaně
  • Příspěvek na stravování
  • Týmové akce
  • Multi sport karta
  • Jazykové kurzy
  • Nástup od 1/9/2021
  • Místo výkonu práce: ČR: Nupaky / SK

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zdravotní volno/sickdays
13. plat

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2