Jak Vám poradíme?

Servisní technik ve fotovoltaice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny, která má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik vysokého napětí ve fotovoltaice v Praze a okolí.

Náplň práce:

  • Sledování výkonnosti, průběžná inspekce a zajištění opravných prací elektrárny dle smluv
  • Zpracování reportů o provedených činnostech
  • Zpracování pravidelných zpráv pro klienty
  • Podpora pro smluvní jednání s klienty a servisními partnery
  • Podpora pro vztahy s technicko-servisními partnery
  • Podpora k nabídkám a prezentacím společnosti

Požadavky:

  • Vzdělání střední odborné (elektrotechnické)
  • Praxe v oboru technik (elektro) – min 2 roky
  • Vyhláška 50/78sb, min §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Čeština (AJ nebo jiný jazyk výhodou)
  • MS Office
  • Samostatnost, organizační schopnosti, flexibilita

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost pracovat v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu
  • Ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Zajímavou a rozmanitou náplň práce
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody (auto i pro soukromé účely, příspěvek na vzdělávání, 25 dní dovolené, notebook, služební telefon, flexibilní pracovní doba, MultiSport karta, jazykové kurzy a další zajímavé bonusy)
  • Práce v rámci celé ČR okolí Prahy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na vzdělání

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis