Řidič/ka vysokozdvižného vozíku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kutná Hora
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nejmodernější závod na zpracování přesíleného jehličnatého dřeva v ČR i Evropě s unikátní technologií pásových pil, hledáme vhodné kandidáty na pozici Řidič/ka vysokozdvižného vozíku.

Náplň práce:

  • Zásobování výrobních linek materiálem
  • Základní údržba vysokozdvižného vozíku
  • Práce uvnitř vytápěné haly
  • Jedenáctihodinové směny (za měsíc průměrně šestnáct směn)

Požadavky:

  • Minimální vzdělání „vyučen“
  • Oprávnění k řízení VZV – výhodou
  • Ze všeho nejdůležitější je, abyste v práci byli spokojeni a odráželo se to i ve Vaší práci. Důležitá bude především Vaše pečlivost a spolehlivost. A nemějte obavy – co neumíte Vás naučíme!

Nabídka:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle dosažené kvalifikace
  • Náborový příspěvek až do výše 30 000 Kč
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nadstandardní příplatky za přesčas (+30% všední den, + 50% víkend)
  • Dovolená navíc
  • Dotované stravování (výběr ze 6 ti jídel, možnost i večeří)
  • Stravenky
  • Možnost nákupu dřevěných pelet za zvýhodněnou cenu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy až do výše 20 000 Kč
  • Po odpracování 1 roku příspěvek na penzijní spoření
  • Příjemné a čisté prostředí vonící dřevem
  • Možnosti nástupu ihned
  • Pozice je vhodná jak pro technicky nadané muže a ženy, tak i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Čáslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4171536  Datum zveřejnění: 29.9.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 23 500 Kč/měsíc