Specialista technické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Třebíč
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost specializující se na bezpečnostní systémy a IT technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista technické podpory.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení technických záležitostí spojených s produkty vyvíjenými naším odd. vývoje
  • Implementace zákaznického řešení na objektu jaderné elektrárny Dukovany
  • Samostatné řešení zadaných požadavků a analýza problémů
  • Komunikace se zákazníkem, managementem společnosti a vývojovým odd
  • Technická podpora montážním a servisním technikům
  • Tvorba uživatelské a administrátorské dokumentace nasazeného řešení

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání nebo výuční list v elektrotechnickém nebo IT oboru
  • Praxi nebo alespoň znalosti zabezpečovacích technologií a kamerových systémů
  • Vynikající znalost IP technologií a schopnost analýzy případných problémů s konektivitou
  • Pokročilé znalosti operačních systémů Windows® na úrovni správce systému
  • Orientaci v elektrotechnických schématech
  • Zkušenosti se správou lokální sítě, Active Directory a základní znalost SQL
  • Samostatnost a aktivita v řešení přidělených problémů
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Čistý trestní rejstřík

VÝHODOU:

  • Zkušenosti s programováním zabezpečovacích ústředen a znalost skriptovacích jazyků
  • Znalosti síťových prvků Metel, kamerového systému Geutebrück a perimetrického systému Peridect

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP v silné a stabilní české společnosti s 25letou tradicí v oboru
  • bezpečnostních technologií
  • Motivující mzdové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • Roční a věrnostní odměny
  • Firemní telefon s tarifem a notebook
  • Osobní a profesní rozvoj – možnost využívat odborná i jiná školení a možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Kartu Multisport
  • Pojištění odpovědnosti
  • Firemní dny, teambuilding
  • Místo výkonu práce - Dukovany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.