DevOps Specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rostoucí mladý startup, který svým klientům nabízí řešení serverové infrastruktury, migrace do cloudu či staví vysoce dostupná řešení pro klienty z celého světa s různými produkty, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DevOps Specialisty.

Pokud Vás baví automatizace, orientujete se v konfiguraci linux serverů a rádi byste pronikli do cloudových služeb jako AWS, Azure nebo Google Cloud, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • migrovat projekty do cloudu či je tam stavět (AWS, Azure)
  • automatizovat a standardizovat pomocí Terraform, Docker či Ansible
  • navrhovat HA řešení web/db serverů a jejich realizace
  • fixování bugů a ladit výkon služeb
  • implementovat CI/CD pro nasazování aplikací na servery
  • komunikovat přímo se zákazníky a ladit projekty k dokonalosti

Požadujeme:

  • orientovat se v AWS či Azure či Google Cloud
  • mít základní znalosti Ansible, Docker, K8s či Terraform (alespoň jednoho)
  • zvládat administrovat Debian nebo CentOS servery
  • konfigurovat Apache nebo NGINX, MySQL či PostgreSQL, Redis
  • umět základně skriptovat v BASHi/ Pythonu (automatizační scripty)
  • ovládat angličtinu na komunikativní úrovni

Výhodou:

  • certifikace v administraci Amazon AWS nebo jiné obdobné službě
  • zkušenosti s HA systémy jako HAProxy, Traefik, Keepalived, GlusterFS, DRBD
  • zkušenosti s Kubernetes nebo Openshift

Nabízíme:

  • práci v neustále rostoucí společnosti se startupovou atmosférou
  • neformální prostředí plné nadšených adminů
  • možnost seberealizace a práci na projektech, které dávají smysl
  • podporu při osobním růstu a vzdělávání (placené certifikace, školení)
  • přístup do online kurzů na udemy, acloudguru nebo linuxacademy
  • home-office, sickdays a další volnost/flexibilitu – důležitý je výsledek
  • variabilní pracovní dobu
  • možnost podílu na zisku
  • další firemní benefity jako Multisportkarta, společné akce, občerstvení v kanceláři
  • možnost práce na HPP nebo IČO
  • kanceláře na Praze 8 (bezproblémové parkování u kanceláře, výborná dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.